V případě, že chcete zboží reklamovat:

 1. Volnou formou nám emailem na info@bedona.cz nebo telefonicky popište důvod, abychom se pro příště zlepšili, mnohdy je důležité přiložit v emailu fotografii jako důkaz.
 2. Napište nám ve zprávě, zda chcete zpět peníze nebo jiné zboží.
 3. Uveďte nezbytně číslo své objednávky, celé vaše jméno jako bylo v objednávce a kontakt na sebe
 4. Zboží neperte, nežehlete ! NEpoužívejte !

Dále máte na výběr 3 možnosti jak k reklamaci zboží zaslat  (Přiložte do balíku dopis, kde identifkujete nákup jako: jméno kupujícího, telefonní číslo z objednávky a jiné údaje, abychom věděli, kdo nám zboží vrací!):

 1. V pokud možno originálním obalu jej odešlete na adresu našeho skladu:

  Bedona
  Gadgets House s.r.o.
  Fulfillment.cz / Dropshipping.cz
  Do Čertous 2634/7
  Logistický park P3, Hala H1 - boční vchod č.6
  193 00 Praha 20-Horní Počernice

 2. Přineste zásilku na výdejní místo Zásilkovna a nadiktujte identifikátor 97374247 obsluze.
  O ostatní se postaráme my
  Platí pro Českou republiku a Slovensko.
 3. Zašlete zásilku poštou či jiným místním dopravcem na adresu Zásilkovny.
  Do adresy je pouze nutné uvést identifikátor 97374247.
  Zásilku je nutné zabalit do neprůhledné fólie nebo dalšího neprůhledného balení. 
  Pozor – Nesmíte odeslat zásilku na dobírku! V takovém případě nebude zásilka převzata.

Zásady vrácení zboží a peněz v reklamaci

Reklamace je způsob, jakým se řeší nespokojenost se zbožím jinak, nežli odstoupením od kupní smlouvy. Zde se vy - kupujcí s prodejcem domlouváte a dokazujete, vadnost nebo jiný nedostatek zboží a žádáte dle zákonného práva náhradu- opravu a  nebo jiný domluvený možný způsob v reklamačním řízení. Zboží vracíte k nám dle způsobu výše popsaném a prodejce se vyjádří k přijaté reklamaci nejdéle do 3 dní. Reklamační doba je obecně max. 30 dní dle zákona dodržována.

Zásady vrácení zboží po odstoupení od Kupní smlouvy

Platí základní pravidlo, a to dle zákona, že spotřebitel/kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu. Zcela obecně začíná běžet ode ode dne převzetí zboží (tedy vyzvednutí u kurýra). Lhůta pro odstoupení od smlouvy se považuje za zachovanou, pokud kupující v průběhu lhůty své oznámení o odstoupení od kupní smlouvy prodejci/dodavateli alespoň odešle (emailem či jinak). 
Přijaté peněžní prostředky vrátí prodejce spotřebiteli stejným způsobem, jakým je přijal (po domluvě s kupujícím je ale možný i jiný způsob). Pokud si kupující v objednávce zvolil jiný, nežli nejlevnější způsob dodání zboží, který prodejce eshopu nabízí, musí mu prodejce  vrátit pouze částku rovnající se nejlevnějšímu způsobu dodání zboží. Prodejce vám vrátí peníze nejdéle do 14 dní od vrácené zásilky.
Pokud vynaložíte vlastní náklady k vrácení zásilky v tomto režimu, prodejce vám jej není povinnen uhradit. Vrátí vám cenu za zboží vámi zaplacenou a plus náklady na dopravu a případně dobírku, jsou-li ve vaší původní objednávce.
Nemusíte nám udávat žádný důvod, proč se vám zboží nezamlouvá, pouze jej musíte vrátit již výše uvedeným způsobem zpět k nám a použít k tomu prosíme níže poskytnutý formulář- ke stažení: