Jak použít náš Slevový kupón

Jak použít náš Slevový kupón

Tento kupón byl prodloužen do 30.května včetně. Jeho kód (je uvedený na kupónu) vypíšete v e-shopu své vytvořené objednávky tam, kde se vám objeví okénko k tomu určené. Napíšete do políčka tento kód a sleva se vám uplatní a odečte. 

Je to náramně jednoduché jak u nás ušetřit !

Na nic nečekejte a již dnes nakupjte se slevou - 5 % všechno naše zboží: www.bedona.cz


Mezisezónní přikrývky, ideální pro stávající podzimní sezónu!

Čekají nás opět chladné noci, to je podzim a též chladné dny s poté nastávající zimou. Podzim je období přechodu, které začíná horkým létem, ale končí až s příchodem chladné zimy, proto při shánění ložního textilu myslete na svěží a lehké oblečení, ale v případě potřeby které nabídne i teplo pro vaše zahřátí. Ideálním řešením pro tyto měsíce jsou postelové sezónní přikrývky a deky

I naše firma zařazuje do svých oblíbených kolekcí mezisezónní přikrývky a jako každý rok je o ně veliký zájem, jelikož zohledňují charakteristiku podzimu. Takže samozřejmě nezapomínáme na deky ani na promyšlené funkční povlečení. A letos na podzim 2022 přichází do trendu kolekce mezisezónních přikrývek s krásnými vzory a sugestivními barvami , které jsou ideální pro stylové zdobení ložnice, ale především obléknou vaši ložnici nebo sofá dokonale přívětivým teplým hávem.

Zahajujeme novou sezónu a ta je nabitá sezónními novinkami, nabízíme hřejivé barevné varianty mikroplyšových přikrývek Povlečení Loteli ,

jsou jen jedním příkladem, ale jistě Vám přijde mnohem více originálních nápadů, jak ozdobit každý prostor svého domova.