1. Funkce závěsu v okně

Závěsy bývají jedním z nejdůležitějších bytových deco doplňků salónu či obývacího pokoje. Kromě toho, že jsou konečnou tečkou za každým interiérovým oknem a nejstylovějším doplňkem po záclonách, poskytují více soukromí, chrání nás před pronikáním světla do místnosti. Tedy udrží slunce v bytě nebo venkovní noční osvětlení pronikající do bytu skrte okno, na uzdě. Takže můžete sledovat televizi bez nežádoucích odlesků, a zamezíte průhledu nežádoucích pohledů zvenší do vašeho interiéru.

2. Rozvažte si účel, který sledujete vy

Váš výběr se zdá být velice komplikovaný a váš nákup vyžaduje možná velké výdaje? Samozřejmě vám chceme ukázat variantu, která je zlatou střední cestou a ušetří nejen váš čas, ale i peněženku. Je potřeba vzhledem k rozmanitosti různých produktů a modelů a látek, vědět především, jeslti chcete závěs zatemňovací a nebo dekorační, či oboje zároveň. Pokud náhodou pochybujete a nechcete udělat chybu, buďte rozvážní a vybírejte nejen v neutrálních barvách, ale zvolte si takový model, který splní nejen očekávání designu bytu a okna, současně v případě potřeby závěsy zatáhnete a máte soukromí. S touto variantou neselžete.

2. Závěsy jsou tu pro vás !

Změřte si dobře své okno jak na výšku, tak na šířku, jistě již víte, zdali budete chtí závěsy spadající dolů k zemi, a nebo jen pod okno. Dokonce i ti, kteří nejsou nadšenci závěsů mohou najít model, který otřese jejich „deco“ názorem. Pokud k tomu přidáme ještě informaci, že jsou i závěsy, které jsou zcela hotové od výrobce, vybalíte je a rovou můžete věšet na garnýž? Ano, přesně i takové modely existují a nabízíme je na našem e-shopu, jako Hotové luxusní závěsy. Modely a produkty, které jsou delší, krátké, barevné nebo šedé, každopádně jsou připravené a ušetří spoustu starostí a času, které byste museli věnovat měření doma, šití, stříhání a jinými dalšími úpravami. Je hotovo ! Oddych a kochání se vyzdobeným oknem.

3. Co můžete očekávat

Výsledný efekt se závěsy na okně má být vyladěný a pěkný na oko. Samozřejmě není to jediný účel, jak jsme napsali již výše. Nyní se ale zaměříme čistě na dekorační otázku závěsů, které si chcete pořídit. Hotové závěsy se poskytují buď jen samostatně, v barvách a vzorech dle vašeho vkusu. Tak také jako součástí záclon, a to tak, že jsou nabízeny sady, kde jsou po stranách vydekorované závesy a uprostřed dekorační stylová záclona. Celé okno je pokryté modelem, jenž se hodí právě do vašeho interiéru a do vašeho typu okna. Zvolte si barvy a střihy, které splní očekávání vás a vaší rodiny a nebudou niktrak narušovat ani soukromí pohldu z exteriéru do vašeho bytu. Pokud to ovšem není důležité, máte naprosto otevřené možnosti k experimentování. Zachovejte hlavu a inspirujte se modely i v širokém rodinném kruhu. Napříč rodinou bude závěs ozdobou pro všechny, proč by tedy nemohli i oni vyjádřit svůj nároz. Výsledný výběr bude tak jistější.

Bílá záclona, nikdy nepokazí kombinaci s dalšími barevným iprvky, pokud chcete kupovat záclonky zvlášť, podívejte se na jiný oddíl: Hotové záclony.